סיפור הגלריה


שם אמן – טמפלייט


על הגלריה

שני חברי ילדות, דודי וחגית, יצאו יחד להרפתקה עסקית, ללא ניסיון בתחום ואחרי קריירה ארוכת שנים בתחומים שונים לגמרי. הם ביקשו ליצור גלריה לאמנות – נקודת אור במתחם שכונת גן החשמל המתחדש בדרום תל אביב, אזור שהולך ומתפתח, מקבל אופי ויופי עם הזמן, והתושבים עושים מאמצים ליצור שם מתחם תרבות ואמנות ודעת. ביחד הם פתחו את הגלריה החברתית בן עמי, בתחילה ביפו ולאחר מכן עברו לרחב החשמל, כדי ליצור שיח ולקדם תוכן איכותי, אמנות ותרבות בתל אביב. דודי נפטר בפתאומיות ואת מקומו בשותפות עם חגית תפסה עפרה, אחותו.

המעבר לשכונת גן החשמל בתל אביב, שבה חנויות בוטיק של עיצוב ישראלי ובתי קפה, והצירוף המקסים של בית קפה החשמל יחד עם גלריה לאמנות הופכים את המקום לפנינה תל אביבית קסומה שהיא קצת שונה מעוד גלריה לאמנות בתל אביב. אוצר הבית, האמן יוחנן הרסון, אוצר את התערוכות יחד עם חגית בן עמי, ועל ניהול השיווק, הפרסום וההפקה אמון ארז ביאלר, מומחה לפרסום דיגיטלי. יחד הם מרכיבים את צוות הגלריה, אשר מארחת תערוכות יחיד של אמנים ישראלים ותערוכות קבוצתיות מתחלפות של אמנות ישראלית מצוינת.

נשמח שתבקרו אותנו בשעות הפעילות של הגלריה בין הימים שלישי לחמישי בין השעות 10:00 ל-17:00 ובשישי בין השעות 10:00 עד 14:00. בשאר הזמן, נשמח לעמוד לשירותכם באמצעות עמודי המדיה החברתית שלנו, פייסבוק ואינסטגרם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.